Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Тип: Варильна поверхня газова
Ширина, см: 59
Глибина, см: 52
Висота, см: 4,5
Керування: механічне
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість газових конфорок: 4
Специфічні конфорки: 1 конфорка WOK з двома рядами полум'я, 1 економічна конфорка
Потужність конфорок, кВт: 1,0; 1,7 (2); 3,3
Газ-контроль конфорок: є
Електрозапалювання конфорок: є
Інше
Покриття робочої поверхні: загартоване скло
Матеріал решітки: емальована сталь
Додатково: Бічне розташування панелі перемикачів. Електрокабель довжиною 1 m. Заводська настройка на природний газ (20 мбар). Форсунки для зрідженого газу в комплекті (28-30 / 37 мбар).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 45 мм |
| Вага | 12 кг |
- Ціна: 14 080 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці








