| Тип: | Тостер |
|
Основні характеристики |
|
| Потужність, Вт: | 800 |
| Кількість відділень/шматочків або сендвічів: | 2/2 |
| Кількість ступенів обсмажування: | 6 |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Колір: | білий |
|
Функції: |
|
| підігрів: | є |
| розморожування: | є |
| переривання приготування: | є |
|
Особливості: |
|
| решітка для підігріву булочок: | є |
| знімний піддон для збору крихт: | є |
|
Знімні пластини: |
|
| Додатково: | Кнопки з неоновим підсвічуванням. Розміри: 212х185х320 мм. Вага 1,8 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір корпусу | Білий |
| Призначення | Побутове |
| Вид профессионального тостера | Горизонтальний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Виробник | Delonghi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 580 ₴





