Бренд: Gorenje
Тип: Мультимейкер (Бутербродниця-Вафельниця-Гриль)
Основні характеристики
Потужність, Вт: 700
Кількість відділень/шматочків або сендвічів: 1/4
Матеріал корпусу: пластик/метал
Колір: чорний
Функції:
Особливості:
антипригарне покриття: є
Знімні пластини:
для сендвічів: є
для гриля: є
для вафель: є
Додатково: Пластини з алюмінію. Стандартний резистивний нагрівач. Закрите робоче положення. Індикатор температури. Відділення для змотування кабелю забезпечує просте зберігання. Захисна засувка. Холодні ручки. Ширина робочої поверхні: 20 см, висота робочої поверхні: 10 см. Довжина приєднувального кабелю: 0,7 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип приладу | Сендвичница |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита, Плита для шашликів, Сендвіч панелі |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові характеристики та комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Форма | Квадратна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| З’єднані нагрівані пластини | Так |
| Прикрашання антипригарного покриття | Так |
| Індикатор нагрівання | Так |
| Ненагріваються ручки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці













