Бренд: Whirlpool
Тип: Варильна поверхня газова
Ширина, см: 59
Глибина, см: 51
Висота, см: 4,9
Керування: механічне
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість газових конфорок: 4
Специфічні конфорки: 1 економічна конфорка, 1 конфорка WOK з 2 рядами полум'я
Газ-контроль конфорок: є
Електрозапалювання конфорок: є
Інше
Покриття робочої поверхні: загартоване скло
Матеріал решітки: чавун
Тип: Варильна поверхня газова
Ширина, см: 59
Глибина, см: 51
Висота, см: 4,9
Керування: механічне
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість газових конфорок: 4
Специфічні конфорки: 1 економічна конфорка, 1 конфорка WOK з 2 рядами полум'я
Газ-контроль конфорок: є
Електрозапалювання конфорок: є
Інше
Покриття робочої поверхні: загартоване скло
Матеріал решітки: чавун
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | Whirlpool |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 59 мм |
| Глибина | 51 мм |
| Висота | 5 мм |
| Вага | 15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 590 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці





