Бренд: Elica
Тип: Витяжка вбудована
Тип монтажу: вбудована (в шафу)
Основні характеристики
Ширина, мм: 735
Висота, мм: 177
Глибина, мм: 300
Керування: кнопкове
Тип повітроочисника: проточний
Відведення/рециркуляція повітря: є / немає
Mаксимальна потужність, м3 / год: 700
Рекомендована площа приміщення (при висоті 2,7 м), м2: 20,5-28,4
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колір: чорний
Висота вбудовування, мм: 177
Фільтри
Грубого очищення (жировий) - металевий: є
Оснащення
Мотор (кількість х потужність, Вт): 1х146
Кількість швидкостей/інтенсивний режим: 3
Освітлення (кількість ламп x потужність, Вт): LED 2х1,5
Тип: Витяжка вбудована
Тип монтажу: вбудована (в шафу)
Основні характеристики
Ширина, мм: 735
Висота, мм: 177
Глибина, мм: 300
Керування: кнопкове
Тип повітроочисника: проточний
Відведення/рециркуляція повітря: є / немає
Mаксимальна потужність, м3 / год: 700
Рекомендована площа приміщення (при висоті 2,7 м), м2: 20,5-28,4
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колір: чорний
Висота вбудовування, мм: 177
Фільтри
Грубого очищення (жировий) - металевий: є
Оснащення
Мотор (кількість х потужність, Вт): 1х146
Кількість швидкостей/інтенсивний режим: 3
Освітлення (кількість ламп x потужність, Вт): LED 2х1,5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Країна виробник | Польща |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 735 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 146 Вт |
| Фільтр | металевий |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 177 мм |
| Глибина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴





