Бренд: Gorenje
Тип: Мікрохвильовка з грилем
Основні характеристики
Спосіб встановлення: вбудована
Об'єм, л: 20
Діаметр поворотного столу, мм: 245
Тип керування: сенсорний
Внутрішнє покриття: нержавіюча сталь
Таймер: електронний, 95 хв
Максимальна споживана потужність, Вт: 1250
Захист від дітей: є
Ширина, см: 59,5
Висота, см: 38,8
Глибина, см: 34,4
Колір: чорний
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): кнопка
Кількість рівнів потужності НВЧ: 5
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 800
Гриль
Наявність гриля: є
Потужність грилю, Вт: 1000
Кількість решіток: 1
Автоматичне розморожування: є
Автоматичне приготування: є
Додаткова інформація: AquaClean: автоматичне очищення без миючих засобів. Автоматично зупиняє виконання програми, якщо дверцята відчиняються під час роботи. Функція SmartStart: дозволяє швидко нагрівати їжу, що активується одним дотиком, легко збільшити час на 30 секунд ще одним натисканням. Мікрохвильова піч дозволяє регулювати гучність звукових сигналів. StepBake: Ви можете готувати поетапно, програмуючи вручну кожен крок процесу приготування. WarmPlate: автоматична програма, підігріє тарілки. Меню АВТО, встановлені програми: 15
Тип: Мікрохвильовка з грилем
Основні характеристики
Спосіб встановлення: вбудована
Об'єм, л: 20
Діаметр поворотного столу, мм: 245
Тип керування: сенсорний
Внутрішнє покриття: нержавіюча сталь
Таймер: електронний, 95 хв
Максимальна споживана потужність, Вт: 1250
Захист від дітей: є
Ширина, см: 59,5
Висота, см: 38,8
Глибина, см: 34,4
Колір: чорний
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): кнопка
Кількість рівнів потужності НВЧ: 5
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 800
Гриль
Наявність гриля: є
Потужність грилю, Вт: 1000
Кількість решіток: 1
Автоматичне розморожування: є
Автоматичне приготування: є
Додаткова інформація: AquaClean: автоматичне очищення без миючих засобів. Автоматично зупиняє виконання програми, якщо дверцята відчиняються під час роботи. Функція SmartStart: дозволяє швидко нагрівати їжу, що активується одним дотиком, легко збільшити час на 30 секунд ще одним натисканням. Мікрохвильова піч дозволяє регулювати гучність звукових сигналів. StepBake: Ви можете готувати поетапно, програмуючи вручну кожен крок процесу приготування. WarmPlate: автоматична програма, підігріє тарілки. Меню АВТО, встановлені програми: 15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | Так |
| Виробник | Whirlpool |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1250 Вт |
| Гриль | Так |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 388 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 344 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 630 ₴



