Бренд: Braun
Тип: Кухонний комбайн
Основні характеристики і функції
Потужність, Вт: 600
Кількість швидкостей: 15
Кількість насадок: 7
Кількість чаш: 1
Імпульсний режим: є
Конструкція: стаціонарний
Чаші
Матеріал чаші: пластик
Об'єм чаші, л: 2
Блендер стаціонарний
Насадки
Ніж для подрібнення: є (1)
Для замісу тіста: є (1)
Тертки: є
Шатківниця: є
Тертка для дерунів: є (1)
Інші насадки: насадка для приготування емульсій (1)
Інше
Живлення: мережа
Колір: білий з салатовим
Додатково: Функція попереднього встановлення швидкості, захист від перевантаження, низький рівень шуму
Оплата:
⫸наложкою;
⫸оплата на картку;
⫸оплата при самовивозі;
Доставка:
⫸Нова пошта;
⫸Укрпошта;
⫸можна зустрітись у Львові
Якщо ви зі Львова напишіть свій моб.тел. ми Вам зателефонуємо!
Якщо ні тоді напишіть свої дані на відправку!
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Об'єм чаші | 2 л |
| Кількість швидкостей | 15 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Універсальний ніж | Так |
| Диск для терки | Так |
| Диск для шинкування | Так |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Штовхач | Так |
| Лопатка | Так |
| Книга рецептів | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпульсний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 255 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сайт виробника | https://www2.braunhousehold.com/uk-ua/products/food-preparation/food-processors/fp-3010-wh?sku=0X22011001 |
- Ціна: 370 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці











