Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Бренд: Kemot
Тип: Гібридне ДБЖ/інвертор
Тип виконання: настінний
Технічні параметри
Потужність повна, В·А: 1000
Потужність активна, Вт: 700
Мінімальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 190
Максимальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 260
Заявлена форма вихідної напруги: Чиста синусоїда
Номінальне значення вихідної напруги, В: 230
Час переходу на батарею, мс: 4
Кількість виходів (навантаження/фільтр): 2
Тип виходів (навантаження/фільтр): 2хSchuko
Додатковий фільтр: немає
Батарея
Час заряду батарей, год: 4-14 годин (залежно від ємності акумулятора)
Можливість підключення зовнішнього блоку акумуляторів: є
Фізичні параметри
Розмір, мм: 145x180x340
Вага, кг: 6.95
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kemot |
| Количество выходных розеток | 2 шт |
| Тип монтажа | Настенный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Минимальное входное напряжение | 190 В |
| Максимальное входное напряжение | 260 В |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 145 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Высота | 340 мм |
| Вес | 6.95 кг |
- Цена: 10 180 ₴
- Способ упаковки: В заводской оригинальной упаковке







