Духовка електрична Whirlpool AKZM 8420 WH Виробник : Whirlpool Тип: Духовка електрична Конструктивні особливості Спосіб встановлення: вбудовується Конструкція: незалежна Висота, см: 59,5 Ширина, см: 59,5 Глибина, см: 56,4 Колір: білий Технічні характеристики Об'єм, л: 73 Потужність підключення, Вт: немає даних Метод очищення: гідролізний Кількість шибок у дверцятах: 3 Кількість режимів нагріву (роботи): 6 Основні функції Гриль: є Конвекція (вентилятор): є Таймер: є. Опис Духовка електрична; об'єм: 73 л; режимів роботи: 6; розміри (ВхШхГ): 59,5х59,5х56,4 см; білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Країна виробник | Італія |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Об'єм духової шафи | 73 л |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 3650 Вт |
| Таймер | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 564 мм |
| Вага | 34 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 700 ₴




