Технічні характеристики
Розмір упаковки (кг) 10
ВЛАСТИВОСТІ
Засіб для ефективної глибокої чистки текстильних покриттів і м'яких меблів
Видаляє найстійкіші масляні, жирові, сажові і білкові забруднення
У формі порошку
Не ушкоджує оброблювані матеріали
Ефективне очищення у всіх температурних режимах
Покращує гігієну статі
Без використання відбілювача
Надає приємний свіжий запах
Розмір упаковки (кг) 10
ВЛАСТИВОСТІ
Засіб для ефективної глибокої чистки текстильних покриттів і м'яких меблів
Видаляє найстійкіші масляні, жирові, сажові і білкові забруднення
У формі порошку
Не ушкоджує оброблювані матеріали
Ефективне очищення у всіх температурних режимах
Покращує гігієну статі
Без використання відбілювача
Надає приємний свіжий запах
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 26 см |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 26 см |
| Вид обладнання | Для прання килимів |
| Стан | Новий |
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴
- Спосіб упаковки: порошок у відрі з заводською пломбою



