Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (щодня буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
(Viber, Telegram, Skype: olehharasim1987)
⫸tehnika2021.uaprom
⫸Зробимо ваше життя зручнішим та комфортнішим
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Код: 898
Бренд: Tefal
Тип: Електрогриль притискний
Основні характеристики
Потужність, Вт: 2400
Для електрогрилів і барбекю:
Розміри поверхні, см: 40 х 20
Регульований термостат: є
Антипригарне покриття: є
Піддон для збору соку/рефлектор: є
Знімні пластини: є
Для аерогрилів:
Інше
Додатково: 9 автоматичних програм приготування; Кольоровий індикатор ступеня підсмажування; Ручна настройка температури нагріву; Знімні пластини з антипригарним покриттям; Чотири рівня ступеня підсмажування; Корпус з нержавіючої сталі; Піддон для збору зайвого жиру; В комплекті - насадка-деко для запікання.
Оплата:
⫸наложкою;
⫸оплата на картку;
⫸оплата при самовивозі;
Доставка:
⫸Нова пошта;
⫸Укрпошта;
⫸можна зустрітись у Львові
Якщо ви зі Львова напишіть свій моб.тел. ми Вам зателефонуємо!
Якщо ні тоді напишіть свої дані на відправку!
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Варіант установки | Універсальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 400 мм |
| Глибина робочої поверхні | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| З’єднані нагрівані пластини | Так |
| Прикрашання антипригарного покриття | Так |
| Індикатор нагрівання | Так |
| Ненагріваються ручки | Так |
| Протинені ніжки | Так |
- Ціна: 9 500 ₴
- Спосіб упаковки: В заводской оригинальной упаковке











