Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (щодня буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Напруга: 220В
Тип: контактний (притискний)
Тип нагрівального елемента: тен
Для приготування: гриля, вафель
Сфера використання: для дому
Кількість температурних режимів: 4
Температура нагрівання: 110-275 ° С
Діапазон потужності: 2000Вт
Розміри робочої поверхні: 30x20 см
Оснащення
Піддон для збирання жиру
Знімні пластини
Тип установки: настільні
Тип керування: електронний
Матеріал для смаження поверхні: антипригарна
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Автоматичний сенсор приготування
Поверхня гриля: 600 кв. см
Індикатор ступеня підсмажування
Функція збереження їжі теплою
Ручний режим (4 рівні температури)
Режим для приготування заморожених продуктів
Кількість автоматичних програм: 6
Автоматичні програми для смаження:
- Бургер
- птах
- Ковбаса
- Сендвічі
- Риба
- Червоне м'ясо
Комплектація
Піддон для збирання жиру
Пластини для гриля
Пластини для вафель
Габарити (ВхШхГ): 17.5 x 34 x 36.5 см
Габарити упаковки (ВхШхГ): 22.9 x 45 x 40.1 см
Вага: 6.6 кг
Вага в упаковці: 8.7 кг
Робоча поверхня: рифлена
чорний: сріблястий
Якщо ви зі Львова напишіть свій моб. ми Вам зателефонуємо!
Якщо ні, то напишіть свої дані на відправлення!
На замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по Львову!
Замовлення можна залишати у зручний для вас час на вайбер або за телефоном +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 200 мм |
| Глибина робочої поверхні | 300 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Вага | 6.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| З’єднані нагрівані пластини | Так |
| Прикрашання антипригарного покриття | Так |
| Ненагріваються ручки | Так |
- Ціна: 9 200 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці










