Бренд: Tefal
Тип: Електрогриль притискний
Основні характеристики
Потужність, Вт: 2000
Розміри, см: немає даних
Вага, кг: немає даних
Для електрогрилів і барбекю:
Розміри поверхні, см: 30x20
Регульований термостат: є
Антипригарне покриття: є
Піддон для збору соку/рефлектор: є
Знімні пластини: є
Додатково: 12 автоматичних програм. Знімні частини можна мити в посудомийній машині. Довжина шнура електроживлення 0,58м. Вибір з 13 мов в меню управління (Укр / Рус).
Тип: Електрогриль притискний
Основні характеристики
Потужність, Вт: 2000
Розміри, см: немає даних
Вага, кг: немає даних
Для електрогрилів і барбекю:
Розміри поверхні, см: 30x20
Регульований термостат: є
Антипригарне покриття: є
Піддон для збору соку/рефлектор: є
Знімні пластини: є
Додатково: 12 автоматичних програм. Знімні частини можна мити в посудомийній машині. Довжина шнура електроживлення 0,58м. Вибір з 13 мов в меню управління (Укр / Рус).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Глибина робочої поверхні | 200 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Вага | 4.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| З’єднані нагрівані пластини | Так |
| Прикрашання антипригарного покриття | Так |
| Індикатор нагрівання | Так |
| Ненагріваються ручки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 900 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка












