Стан: новий
Потужність, Вт: 1000
Кількість швидкостей: 6
Кількість насадок: 11
Кількість чаш: 2
Імпульсний режим: є
Планетарне обертання: є
Конструкція: стаціонарний
Чаші
Матеріал чаші: нержавіюча сталь
Об'єм чаші, л: 4,3; 1,4
Блендер стаціонарний
Матеріал чаші блендера: скло
Об'єм чаші блендера, л: 1,2
Насадки
Блендер-чаша: є (1)
Ніж для подрібнення: є (1)
Віночок для збивання: є (1)
Для замісу тіста: є (1)
шнекова м'ясорубка: є (1)
Тертки: є
шинкування: є
Соковитискач: є (1)
Прес для цитрусових: є (1)
Інші насадки: Кподібна насадка (1)
Інше
Живлення: мережа
Колір: нержавіюча сталь
Додатково: Захисна кришка
Кухонна машина Kenwood KHC29.P0SI є стаціонарну модель, за допомогою якої швидко і смачно готуються не тільки звичайні страви, а й кулінарні шедеври. Пристрій потужністю 1000 Вт працює з 6 швидкісними режимами, виконуючи планетарне обертання насадок. Містка чаша з нержавіючої сталі об'єднання об'ємом 4,3 літра дозволяє за один раз приготувати велику порцію їжі. Ще є мала чаша ємністю 1,4 літра з того ж матеріалу. Крім того, прилад укомплектувань шнекової м'яка ясорубкою, соковижималкою, пресом для отримання соку з цитрусових фруктів, а також скляної чашею блендера. Насадки у вигляді віночка, гаків і До-подібний, дозволять легко і швидко замісити тісто, а також збити або змішати необхідні інгредієнти. Кухонна машина Kenwood KHC29.P0SI обладнана захисною кришкою, яка запобігає розбризкування вмісту чаші по робочій поверхні, забезпечуючи чистоту і порядок під час готування.
Під замовлення є інші види побутової техніки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| М'ясорубка | Так |
| Диск для шинкування | Так |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 17 250 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці






