Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися
Оригінал
Зроблено в Нідерландах
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Код: 230
Бренд: Philips
Тип: Машинка для стрижки
Кількість насадок: 3
Кількість установок довжини волосся: 28
Мінімальна довжина, мм: 0,5
Максимальна довжина, мм: 28
Діапазон встановлення довжини з насадками, мм: 2/0,5-15/16-28
Матеріал лез: нержавіюча сталь
Живлення: акумулятор, від мережі
Час зарядки акумулятора, год: 1
Час роботи від акумулятора, хв: 90
Леза з самозаточуванням: є
Волога очистка: є
Комплектація: Машинка для стрижки, Насадка для бороди 2 мм, Насадка-гребінь для волосся 0,5-15 мм, Насадка-гребінь для волосся 16-28 мм, Дорожній футляр, Щітка для чищення.
Додатково: Технологія Trim-n-Flow для тривалої стрижки. Леза з подвійною заточуванням для стрижки в 2 рази швидше. Самозатачивающиеся леза з нержавіючої сталі. Ергономічна ручка забезпечує точність і комфорт. Не потребує догляду і мастила. Волога очистка.
Оплата:
⫸наложкою;
⫸оплата на картку;
⫸оплата при самовивозі;
Доставка:
⫸Нова пошта;
⫸Укрпошта;
⫸можна зустрітись у Львові
Якщо ви зі Львова напишіть свій моб.тел. ми Вам зателефонуємо!
Якщо ні тоді напишіть свої дані на відправку!
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість установок довжини | 28 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 28 мм |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 2 400 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці












