Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (щодня буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Made in Italy
Код: 720
Бренд: Whirlpool
Тип: Варильна поверхня електрична
Ширина, см: 58
Глибина, см: 51
Керування: сенсорне
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість електричних конфорок: 4
Тип нагрівальних елементів: гофрована стрічка (Hi-Light)
Індикатор залишкового тепла: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Блокування панелі керування: є
Оплата:
⫸наложкою;
⫸оплата на картку;
⫸оплата при самовивозі;
Доставка:
⫸Нова пошта;
⫸Укрпошта;
⫸можна зустрітись у Львові
Якщо ви зі Львова напишіть свій моб.тел. ми Вам зателефонуємо!
Якщо ні тоді напишіть свої дані на відправку!
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Електрична |
| Виробник | Whirlpool |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип електричних нагрівачів | Hi-Light |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 9 000 ₴



