| Тип: | |
|
Основні характеристики |
|
| Максимальна потужність, Вт: |
750 |
| Потужність всмоктування, Вт: | |
| Об'єм пилозбірника, л: |
2,5 |
| HEPA-фільтр: |
HEPA,. 2. |
| Живлення: |
мережа |
|
Вид прибирання |
|
| суха: | |
|
Тип пилозбірника |
|
| Одноразовий мішок: | |
| Багаторазовий мішок: | |
| Резервуар з водою (аквафільтр): |
немає |
|
Насадки |
|
| Насадка підлога / килим: |
є |
| Щілинна насадка: |
є |
| Насадка-щітка для пилу: |
є |
|
Конструктивні особливості та інше |
|
| Парковка: |
горизонтальна/вертикальна |
| видув повітря: |
немає |
| Регулятор потужності: |
на корпусі |
| Рівень шуму, дБ: |
79 |
| Довжина шнура, м: |
8 |
| Радіус дії, м: |
9,2 |
| Вага, кг: |
4,1 |
| Розміри, мм: |
280x246x390 |
| Колір: |
червоний |
| Додатково: |
Телескопічна трубка, автозмотування мережевого шнура |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Колір корпусу | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴












