Бренд: Philips
Тип: Машинка для стрижки
Кількість насадок: 2
Кількість установок довжини волосся: 13
Діапазон установки довжини ножового блоку, мм: 0,5
Діапазон встановлення довжини з насадками, мм: 1-23
Матеріал лез: сталь
Живлення: мережа
Леза з самозаточуванням: є
Комплектація: 1 насадка від 1 мм до 23 мм з кроком зміни 2 мм; 1 насадка для бороди; щіточка для чищення
Довжина кабелю, м: 1,8
Додатково: Ширина ножа 41 мм. Миються леза. Мастило не потрібно. Технологія Trim-n-Flow.
Тип: Машинка для стрижки
Кількість насадок: 2
Кількість установок довжини волосся: 13
Діапазон установки довжини ножового блоку, мм: 0,5
Діапазон встановлення довжини з насадками, мм: 1-23
Матеріал лез: сталь
Живлення: мережа
Леза з самозаточуванням: є
Комплектація: 1 насадка від 1 мм до 23 мм з кроком зміни 2 мм; 1 насадка для бороди; щіточка для чищення
Довжина кабелю, м: 1,8
Додатково: Ширина ножа 41 мм. Миються леза. Мастило не потрібно. Технологія Trim-n-Flow.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість установок довжини | 13 |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 23 мм |
| Країна виробник | Індонезія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Сталь |
| Ширина леза | 41 мм |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці












