Тип: Варильну поверхня газова
Ширина, см: 59
Глибина, см: 51
Висота, см: 4,9
керування: механічне
Колір: чорний
конструкція: незалежна
оснащення
Кількість газових конфорок: 4
Спеціфічні конфорки: 1 економічна конфорка
Потужність конфорок, кВт: 1; 2х1,65; 3
Газ-контроль конфорок: є
Електрозапалювання конфорок: є
Інше
Покриття робочої поверхні: загартоване скло
Матеріал решітки: чавун
Ширина, см: 59
Глибина, см: 51
Висота, см: 4,9
керування: механічне
Колір: чорний
конструкція: незалежна
оснащення
Кількість газових конфорок: 4
Спеціфічні конфорки: 1 економічна конфорка
Потужність конфорок, кВт: 1; 2х1,65; 3
Газ-контроль конфорок: є
Електрозапалювання конфорок: є
Інше
Покриття робочої поверхні: загартоване скло
Матеріал решітки: чавун
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | Whirlpool |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Чавунні |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 49 мм |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 200 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці






