Без передоплати, відправляємо любимо перевізником, у Львові можемо зустрітися (кожного дня буваємо у різних районах)
Загальні характеристики
• Розміщення Настільні
• Вигляд Закритий
• Споживана потужність 2000 Вт
• Розмір грати гриля 23 x 37 см
• Робоча поверхня :Плоска, Ребриста, Для вафель
• Кількість температурних режимів 6
• Антипригарне покриття
• Індикатор нагріву
• Піддон для жиру
Особливості, додаткові характеристики
• Регульовані задні ніжки
• Термоізольовані ручки
7 режимів приготування: • контактний гриль із рифленими пластинами, • контактний гриль із плоскими пластинами, • гриль-піч, приготування вафель, • відкритий гриль із плоскими пластинами, • відкритий гриль із рифленими пластинами, • суміщений режим
• Електронний LED-дисплей (70 х 30 мм)
• Функція SEAR (запечатування продукту)
• Пластини можна мити в посудомийній машині
Комплектація
Гриль-барбекю, 3 змінні пари пластин (рифлені/плоскі/для вафель), лопатка для очищення, ложечка, інструкція, гарантійний талон
Фізичні характеристики
• Розміри (ВхШхГ) 18,5 x 45,8 x 34,3 см
Оплата:
⫸наложкою;
⫸оплата на картку;
⫸оплата при самовивозі;
Доставка:
⫸Нова пошта;
⫸Укрпошта;
⫸можна зустрітися у Львові
Якщо ви зі Львова напишіть свій моб.тел. ми Вам зателефонуємо!
Якщо не тоді напишіть свої дані на відправлення!
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по Львову!
Замовлення можна залишати в зручній для вас годині на вайбер або за телефоном +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Варіант установки | Універсальний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Регульована висота гриля | Так |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Довжина мережевого шнура | 0.9 м |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 370 мм |
| Глибина робочої поверхні | 230 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 185 мм |
| Ширина | 458 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Вага | 14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Опис | Притискної електрогриль Delonghi CGH 1030D стане справжньою знахідкою для любителів експериментувати з різноманітними рецептами і способами приготування продуктів. Delonghi CGH 1030D має дві незалежні пластини, при цьому розмір робочої поверхні становить 37х46 див. У даній моделі встановлений регульований термостат і є можливість вибору з 7 робочих режимів, що значно розширює її можливості. Додатковий комфорт у процесі експлуатації забезпечить електронний дисплей, антипригарне покриття, яке теж полегшить догляд за приладом, а також регульований термостат і піддон для збору соку. Варто звернути увагу і на високу якість виконання Delonghi CGH 1030D і ергономічний сучасний дизайн. |
| З’єднані нагрівані пластини | Так |
| Прикрашання антипригарного покриття | Так |
| Індикатор нагрівання | Так |
| Ненагріваються ручки | Так |
| Верхня висота гриля | Так |
| Безпечне авто від’ єднання | Так |
| Протинені ніжки | Так |
- Ціна: 1 370 ₴
- Спосіб упаковки: заводська упаковка











