Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудовується
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: поворотні втоплені, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові зйомні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,4
Глибина, см: 54,8
Колір: білий
Технічні характеристики
Об'єм, л: 71
Клас енергоспоживання: А
Потужність підключення, Вт: 3400
Потужність споживання, кВт: 0,81 / 0,97
Метод очищення: традиційний (емаль легкого очищення EcoClean Direct)
Кількість режимів нагріву (роботи): 7
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Приготування піци: є
Інше
Захист від дітей: є
Основні комплектуючі: деко (1), решітка (1)
Додатково: 3D випічка. Діапазон температур 50 ° C - 275 ° C.
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудовується
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: поворотні втоплені, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові зйомні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,4
Глибина, см: 54,8
Колір: білий
Технічні характеристики
Об'єм, л: 71
Клас енергоспоживання: А
Потужність підключення, Вт: 3400
Потужність споживання, кВт: 0,81 / 0,97
Метод очищення: традиційний (емаль легкого очищення EcoClean Direct)
Кількість режимів нагріву (роботи): 7
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Приготування піци: є
Інше
Захист від дітей: є
Основні комплектуючі: деко (1), решітка (1)
Додатково: 3D випічка. Діапазон температур 50 ° C - 275 ° C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Об'єм духової шафи | 71 л |
| Кількість режимів приготування | 7 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 35 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 320 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці











