Бренд: Whirlpool
Основні характеристики
Спосіб встановлення: повновбудована
Висота, см: 82
Ширина, см: 44,8
Глибина, см: 55,5
Місткість (кількість комплектів): 10
Витрати води, л: 9
Рівень шуму, дБ: 47
Клас енергоспоживання: А +
Клас миття: А
Клас сушки: А
Кількість програм: 6
Кількість температурних режимів: 4
Керування: електронне
Колір фасаду: не застосовується
Колір панелі керування: сірий
Оснащення
Захист від підтікання та переливу (аквастоп): є
Автоматика "3 в 1" (для таблетованих миючих засобів): є
Можливість половинного завантаження: є
Регулювання висоти верхнього кошика: є
Індикатор наявності солі/ополіскувача: є
Таймер: є (1-24 год)
Дисплей: є
Програми
Автопрограма: є
Делікатна мийка (крихкий посуд): є
Інтенсивна мийка: є
Попереднє полоскання (замочування): є
Економічна програма: є
Додатково: Технологія 6TH SENSE. Індикатор наявності солі та ополіскувача. Інверторний мотор. Multizone. Aquastop: автоматичне відключення подачі води в надзвичайних ситуаціях. Кошик для столових приборів. Регульована верхня корзина.
Основні характеристики
Спосіб встановлення: повновбудована
Висота, см: 82
Ширина, см: 44,8
Глибина, см: 55,5
Місткість (кількість комплектів): 10
Витрати води, л: 9
Рівень шуму, дБ: 47
Клас енергоспоживання: А +
Клас миття: А
Клас сушки: А
Кількість програм: 6
Кількість температурних режимів: 4
Керування: електронне
Колір фасаду: не застосовується
Колір панелі керування: сірий
Оснащення
Захист від підтікання та переливу (аквастоп): є
Автоматика "3 в 1" (для таблетованих миючих засобів): є
Можливість половинного завантаження: є
Регулювання висоти верхнього кошика: є
Індикатор наявності солі/ополіскувача: є
Таймер: є (1-24 год)
Дисплей: є
Програми
Автопрограма: є
Делікатна мийка (крихкий посуд): є
Інтенсивна мийка: є
Попереднє полоскання (замочування): є
Економічна програма: є
Додатково: Технологія 6TH SENSE. Індикатор наявності солі та ополіскувача. Інверторний мотор. Multizone. Aquastop: автоматичне відключення подачі води в надзвичайних ситуаціях. Кошик для столових приборів. Регульована верхня корзина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Тип посудомийної машини | Вузька |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Ширина посудомийної машини | 45 см |
| Максимальне завантаження | 10 комплектів |
| Клас миття | A |
| Клас сушіння | A |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість програм мийки | 6 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Споживання води | 9 л |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Індикатор наявності ополіскувача | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Кошик для столових приборів | Так |
| Програми мийки | |
| Стандартна програма | Так |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма делікатного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Автоматична програма | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 448 мм |
| Глибина | 555 мм |
| Вага | 33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 380 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці





