Бренд: Gorenje
Тип: Варильна поверхня комбінована
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 52
Висота, см: 12
Керування: механічне, сенсорне
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість газових конфорок: 2
Кількість електричних конфорок: 2
Специфічні конфорки: функція Power Boost двох конфорок
Розмір конфорок, мм: 160; 200
Потужність конфорок, кВт: 1; 1,4; 2,3 / 3; 3
Тип нагрівальних елементів: індукційні
Газ-контроль конфорок: є
Електрозапалювання конфорок: є
Інше
Покриття робочої поверхні: скло
Матеріал решітки: чавун
Блокування панелі керування: є
Додатково: BoilControl захист від википання. Таймер.
Тип: Варильна поверхня комбінована
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 52
Висота, см: 12
Керування: механічне, сенсорне
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість газових конфорок: 2
Кількість електричних конфорок: 2
Специфічні конфорки: функція Power Boost двох конфорок
Розмір конфорок, мм: 160; 200
Потужність конфорок, кВт: 1; 1,4; 2,3 / 3; 3
Тип нагрівальних елементів: індукційні
Газ-контроль конфорок: є
Електрозапалювання конфорок: є
Інше
Покриття робочої поверхні: скло
Матеріал решітки: чавун
Блокування панелі керування: є
Додатково: BoilControl захист від википання. Таймер.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Комбінована |
| Виробник | Gorenje |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Висота | 12 мм |
| Вага | 15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 250 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці





