Бренд: Gorenje
Основні характеристики
Споживана потужність, Вт: 800
Мінімальна вага випічки, г: 900
Максимальна вага випічки, кг: 1,2
Кількість програм приготування: 12
Матеріал корпусу: пластик
Розміри, см: 26,2х27,8х42,5
Колір: чорний
Програми приготування хліба
Основний/Пшеничний: є
Дієтичний: є
Житній: є
Французький: є
Без глютену: є
Інший: солодкий, швидкий, сендвіч
Програми приготування тіста
Основний: є
Інші програми
Джем/Варення: є
Кекс/Шарлотка: є
Оснащення
Диспенсер: немає
Антипригарне покриття: є
Оглядове вікно: є
Дисплей: є
Додаткові функції
Вибір кольору скоринки: є
Збереження програми при збої електроенергії: так (10 хв)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість програм випічки | 12 |
| Стан | Новий |
| Форма випічки | буханець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Вага | 10 кг |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 880 ₴






