Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (щодня буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
(Viber, Telegram, Skype: olehharasim1987)
⫸tehnika2021.uaprom
⫸Зробимо ваше життя зручнішим та комфортнішим
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Код: 840
Бренд: Concept
Основні параметри
Потужність, Вт: 500
Тип керування: електронний
Система сушіння: інфрачервона
Кількість секцій: 5
Об'єм, л: немає даних
Продукти для сушки: овочі, фрукти, м'ясо
Матеріал корпусу: пластик
Колір: чорний
Оснащення
Терморегулятор: є
Автоматичне вимкнення: є
Таймер: + (1-99 год)
Функція приготування йогурту: є
Додатково: 5 встановлених програм (для сушки, йогурту, стерилізація) + ручна програма.
Оплата:
⫸наложкою;
⫸оплата на картку;
⫸оплата при самовивозі;
Доставка:
⫸Нова пошта;
⫸Укрпошта;
⫸можна зустрітись у Львові
Якщо ви зі Львова напишіть свій моб.тел. ми Вам зателефонуємо!
Якщо ні тоді напишіть свої дані на відправку!
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Concept |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Кількість секцій | 5 |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 11 200 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці











