Бренд: Concept
Основні параметри
Потужність, Вт: 1000
Тип керування: електронний
Система сушіння: конвективна
Кількість секцій: 6
Продукти для сушки: овочі, фрукти, ягоди, гриби, трави, макаронні вироби, квіти, м'ясо
Матеріал корпусу: пластик
Розміри, мм: 38,5х34
Колір: чорний
Оснащення
Терморегулятор: + (35-70С)
Автоматичне вимкнення: є
Таймер: + (1-99ч)
Захист від перегріву: є
Додатково: Секції з нержавіючої сталі.
Основні параметри
Потужність, Вт: 1000
Тип керування: електронний
Система сушіння: конвективна
Кількість секцій: 6
Продукти для сушки: овочі, фрукти, ягоди, гриби, трави, макаронні вироби, квіти, м'ясо
Матеріал корпусу: пластик
Розміри, мм: 38,5х34
Колір: чорний
Оснащення
Терморегулятор: + (35-70С)
Автоматичне вимкнення: є
Таймер: + (1-99ч)
Захист від перегріву: є
Додатково: Секції з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Concept |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Кількість секцій | 6 |
| Вид секцій | сітка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Вага | 8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 100 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці








