Бренд: Gorenje
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудовується
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: повортні утоплювані, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові зйомні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 56,4
Колір: нержавіюча сталь
Технічні характеристики
Об'єм, л: 77
Клас енергоспоживання: А
Потужність підключення, Вт: 2500
Потужність споживання, кВт: 0,82/0,97
Метод очищення: гідролізний (очищення парою AquaClean), традиційний (емаль легкого очищення)
Кількість стекол дверцят: 2 скла + 1 термошар
Кількість режимів нагріву (роботи): 10
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Розморожування: є
Приготування піци: є
Інше
Захист від дітей: немає даних
Захисне автовідключення: є
Жирові фільтри: немає
Додатково: Максимальна температура печі: 300 °C. Форма HomeMade Plus. Динамічне охолодження печі DC+
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудовується
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: повортні утоплювані, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові зйомні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 56,4
Колір: нержавіюча сталь
Технічні характеристики
Об'єм, л: 77
Клас енергоспоживання: А
Потужність підключення, Вт: 2500
Потужність споживання, кВт: 0,82/0,97
Метод очищення: гідролізний (очищення парою AquaClean), традиційний (емаль легкого очищення)
Кількість стекол дверцят: 2 скла + 1 термошар
Кількість режимів нагріву (роботи): 10
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Розморожування: є
Приготування піци: є
Інше
Захист від дітей: немає даних
Захисне автовідключення: є
Жирові фільтри: немає
Додатково: Максимальна температура печі: 300 °C. Форма HomeMade Plus. Динамічне охолодження печі DC+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Об'єм духової шафи | 77 л |
| Кількість режимів приготування | 10 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 57 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 35 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип | Електрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 900 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці





