Тип: Варильна поверхня електрична
Ширина, см: 59,2
Глибина, см: 52,2
Висота, см: 5,1
Керування: сенсорне
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість електричних конфорок: 4
Специфічні конфорки: об'єднана зона нагріву, Power Boost, таймер для кожної конфорки
Розмір конфорок, мм: немає даних
Потужність конфорок, кВт: 1,8/3,1; 2х2, 2/3, 7; 1,4/2,2
Тип нагрівальних елементів: індукційна
Індикатор залишкового тепла: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Блокування панелі керування: є
Ширина, см: 59,2
Глибина, см: 52,2
Висота, см: 5,1
Керування: сенсорне
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість електричних конфорок: 4
Специфічні конфорки: об'єднана зона нагріву, Power Boost, таймер для кожної конфорки
Розмір конфорок, мм: немає даних
Потужність конфорок, кВт: 1,8/3,1; 2х2, 2/3, 7; 1,4/2,2
Тип нагрівальних елементів: індукційна
Індикатор залишкового тепла: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Блокування панелі керування: є
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Електрична |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Висота | 5 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 900 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці










