Бренд: Gorenje
Тип: Варильна поверхня електрична
Ширина, см: 60
Глибина, см: 52
Висота, см: 5,8
Керування: сенсорне
Колір: білий
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість електричних конфорок: 4
Специфічні конфорки: функція PowerBoost конфорок
Розмір конфорок, мм: 2х145; 2х210
Потужність конфорок, кВт: 2х1,2 / 1,6; 2х1,5 / 2
Тип нагрівальних елементів: індукційні
Індикатор залишкового тепла: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Блокування панелі керування: є
Додатково: Таймер.
Тип: Варильна поверхня електрична
Ширина, см: 60
Глибина, см: 52
Висота, см: 5,8
Керування: сенсорне
Колір: білий
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість електричних конфорок: 4
Специфічні конфорки: функція PowerBoost конфорок
Розмір конфорок, мм: 2х145; 2х210
Потужність конфорок, кВт: 2х1,2 / 1,6; 2х1,5 / 2
Тип нагрівальних елементів: індукційні
Індикатор залишкового тепла: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Блокування панелі керування: є
Додатково: Таймер.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Gorenje |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Висота | 6 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 640 ₴





