Бренд: Hotpoint-Ariston
Основні характеристики
Спосіб встановлення: повновбудована
Висота, см: 82
Ширина, см: 44,8
Глибина, см: 55,5
Місткість (кількість комплектів): 10
Витрати води, л: 9
Рівень шуму, дБ: 45
Клас енергоспоживання: A +++
Клас миття: A
Клас сушки: A
Кількість програм: 8
Кількість температурних режимів: 4
Керування: електронне
Колір фасаду: не застосовується
Колір панелі керування: нержавіюча сталь
Оснащення
Можливість підключення до гарячої води: є (60 ° C)
Індикатор наявності солі/ополіскувача: є
Таймер: є
Дисплей: є
Програми
Попереднє полоскання (замочування):
Додатково: Відкладений старт (до 12 год). Індикатор наявності солі / ополіскувача.
Основні характеристики
Спосіб встановлення: повновбудована
Висота, см: 82
Ширина, см: 44,8
Глибина, см: 55,5
Місткість (кількість комплектів): 10
Витрати води, л: 9
Рівень шуму, дБ: 45
Клас енергоспоживання: A +++
Клас миття: A
Клас сушки: A
Кількість програм: 8
Кількість температурних режимів: 4
Керування: електронне
Колір фасаду: не застосовується
Колір панелі керування: нержавіюча сталь
Оснащення
Можливість підключення до гарячої води: є (60 ° C)
Індикатор наявності солі/ополіскувача: є
Таймер: є
Дисплей: є
Програми
Попереднє полоскання (замочування):
Додатково: Відкладений старт (до 12 год). Індикатор наявності солі / ополіскувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hotpoint-Ariston |
| Тип посудомийної машини | Вузька |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Ширина посудомийної машини | 45 см |
| Максимальне завантаження | 10 комплектів |
| Клас миття | A |
| Клас сушіння | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість програм мийки | 8 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Максимальний час відстрочки старту | 12 годин |
| Споживання води | 9 л |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Індикатор наявності ополіскувача | Так |
| Можливість підключення до гарячої води | Так |
| Програми мийки | |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма швидкої мийки | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Автоматична програма | Так |
| Попереднє замочування | Так |
| Режим полоскання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 30 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 040 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці





