Бренд: Braun
Тип: Занурюваний блендер
Основні характеристики і функції
Потужність, Вт: 1200
Кількість швидкостей: плавне регулювання
Кількість насадок: 5
Кількість чаш: 1
Імпульсний режим: є
Конструкція: ручна
Чаші
Матеріал чаші: пластик
Об'єм чаші, л: 2
Мірний стакан, л: 0,6
Блендер стаціонарний
Насадки
Блендер-ніжка (матеріал): є (нержавіюча сталь)
Ніж для подрібнення: є
Вінчик для збивання: є
Тертки: є
Шатківниця: є
Інше
Живлення: мережа 220 В
Колір: чорний
Тип: Занурюваний блендер
Основні характеристики і функції
Потужність, Вт: 1200
Кількість швидкостей: плавне регулювання
Кількість насадок: 5
Кількість чаш: 1
Імпульсний режим: є
Конструкція: ручна
Чаші
Матеріал чаші: пластик
Об'єм чаші, л: 2
Мірний стакан, л: 0,6
Блендер стаціонарний
Насадки
Блендер-ніжка (матеріал): є (нержавіюча сталь)
Ніж для подрібнення: є
Вінчик для збивання: є
Тертки: є
Шатківниця: є
Інше
Живлення: мережа 220 В
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Braun |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Вага | 7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410 ₴






