Бренд: Braun
Тип: Занурюваний блендер
Основні характеристики і функції
Потужність, Вт: 750
Кількість швидкостей: 11
Кількість насадок: 1
Турборежим: є
Конструкція: ручний
Чаші
Мірний стакан, л: 0,6
Блендер стаціонарний
Насадки
Блендер-ніжка (матеріал): + (Нержавіюча сталь)
Інше
Живлення: мережа
Колір: білий
Додатково: Система EasyClick. Технологія SPLASHControl.
Тип: Занурюваний блендер
Основні характеристики і функції
Потужність, Вт: 750
Кількість швидкостей: 11
Кількість насадок: 1
Турборежим: є
Конструкція: ручний
Чаші
Мірний стакан, л: 0,6
Блендер стаціонарний
Насадки
Блендер-ніжка (матеріал): + (Нержавіюча сталь)
Інше
Живлення: мережа
Колір: білий
Додатково: Система EasyClick. Технологія SPLASHControl.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Braun |
| Тип приладу | Блендер |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 760 ₴





