Бренд: Whirlpool
Тип: Варильна поверхня електрична
Ширина, см: 58
Глибина, см: 51
Висота, см: 5,6
Керування: сенсорне
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість електричних конфорок: 4
Потужність конфорок, кВт: 2х1,2; 2х2,3
Тип нагрівальних елементів: індукційні
Індикатор залишкового тепла: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Блокування панелі керування: є
Тип: Варильна поверхня електрична
Ширина, см: 58
Глибина, см: 51
Висота, см: 5,6
Керування: сенсорне
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість електричних конфорок: 4
Потужність конфорок, кВт: 2х1,2; 2х2,3
Тип нагрівальних елементів: індукційні
Індикатор залишкового тепла: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Блокування панелі керування: є
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Whirlpool |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Глибина | 51 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴





