Бренд: Whirlpool
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудовується
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: поворотні, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові знімні, телескопічні напрямні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 56,4
Колір: чорний
Технічні характеристики
Об'єм, л: 65
Клас енергоспоживання: А
Потужність підключення, Вт: 2500
Потужність споживання, кВт: 0,87
Метод очищення: каталітичний
Кількість режимів нагріву (роботи): 6
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Розморожування: є
Інше
Основні комплектуючі: деко, решітка
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудовується
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: поворотні, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові знімні, телескопічні напрямні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 56,4
Колір: чорний
Технічні характеристики
Об'єм, л: 65
Клас енергоспоживання: А
Потужність підключення, Вт: 2500
Потужність споживання, кВт: 0,87
Метод очищення: каталітичний
Кількість режимів нагріву (роботи): 6
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Розморожування: є
Інше
Основні комплектуючі: деко, решітка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Whirlpool |
| Тип духової шафи | електричний |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 56 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 28 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴





