Бренд: Whirlpool
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудовується
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: поворотні втоплені, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові знімні, однорівневі телескопічні направляючі
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 54,2
Колір: нержавіюча сталь
Технічні характеристики
Об'єм, л: 65
Клас енергоспоживання: A
Потужність підключення, Вт: 3200
Метод очищення: каталітичний
Кількість стекол дверцят: 2
Кількість режимів нагріву (роботи): 8
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: є
Приготування піци: є
Інше
Захист від дітей: є
Додатково: Верхній і нижній нагрів, гриль, гриль + вентилятор, розморожування, конвекція + нижній нагрів, випічка з конвекцією, турбовентіляція, нижній нагрів. Вентилятор охолодження, захисне відключення.
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудовується
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: поворотні втоплені, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові знімні, однорівневі телескопічні направляючі
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 54,2
Колір: нержавіюча сталь
Технічні характеристики
Об'єм, л: 65
Клас енергоспоживання: A
Потужність підключення, Вт: 3200
Метод очищення: каталітичний
Кількість стекол дверцят: 2
Кількість режимів нагріву (роботи): 8
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: є
Приготування піци: є
Інше
Захист від дітей: є
Додатково: Верхній і нижній нагрів, гриль, гриль + вентилятор, розморожування, конвекція + нижній нагрів, випічка з конвекцією, турбовентіляція, нижній нагрів. Вентилятор охолодження, захисне відключення.
Характеристики
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність | 3200 Вт |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 54 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Основні | |
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип духової шафи | електричний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 580 ₴





