Бренд: Elica
Тип: Витяжка вбудована
Тип монтажу: вбудована (в шафу)
Основні характеристики
Ширина, мм: 735
Висота, мм: 177
Глибина, мм: 300
Керування: кнопкове
Тип повітроочисника: проточний
Відведення/рециркуляція повітря: +/-
Mаксимальна потужність, м3 / год: 368
Рекомендована площа приміщення (при висоті 2,7 м), м2: 10,5-16,5
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колір: нержавіюча сталь
Рівень шуму, дБ: 62-67
Споживана потужність, Вт: немає даних
Діаметр вихідного отвору, мм: 150
Висота вбудовування, мм: 177
Фільтри
Грубого очищення (жировий) - металевий: є
Тонкого очищення (вугільний фільтр): опція
Оснащення
Мотор (кількість х потужність, Вт): 1x256
Кількість швидкостей/інтенсивний режим: 3
Освітлення (кількість ламп x потужність, Вт): LED
Тип: Витяжка вбудована
Тип монтажу: вбудована (в шафу)
Основні характеристики
Ширина, мм: 735
Висота, мм: 177
Глибина, мм: 300
Керування: кнопкове
Тип повітроочисника: проточний
Відведення/рециркуляція повітря: +/-
Mаксимальна потужність, м3 / год: 368
Рекомендована площа приміщення (при висоті 2,7 м), м2: 10,5-16,5
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колір: нержавіюча сталь
Рівень шуму, дБ: 62-67
Споживана потужність, Вт: немає даних
Діаметр вихідного отвору, мм: 150
Висота вбудовування, мм: 177
Фільтри
Грубого очищення (жировий) - металевий: є
Тонкого очищення (вугільний фільтр): опція
Оснащення
Мотор (кількість х потужність, Вт): 1x256
Кількість швидкостей/інтенсивний режим: 3
Освітлення (кількість ламп x потужність, Вт): LED
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Країна виробник | Польща |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 368 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 735 мм |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 256 Вт |
| Фільтр | металевий |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 177 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 750 ₴





