Бренд: Gorenje
Тип: Мікрохвильовка з грилем
Основні характеристики
Спосіб встановлення: вбудована
Об'єм, л: 20
Діаметр поворотного столу, мм: 245
Тип керування: електронний (поворотні ручки, кнопки)
Тип електронагрівального елемента: ТЕН
Внутрішнє покриття: нержавіюча сталь
Таймер: електронний дисплей
Захист від дітей: є
Ширина, см: 59,5
Висота, см: 38,8
Глибина, см: 34,4
Колір: нержавіюча сталь
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): кнопка
НВЧ-випромінювання
Інверторна система: є
Система рівномірного розподілу мікрохвиль: Intellowave (I-Wave)
Кількість рівнів потужності НВЧ: 5
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 800
Гриль
Наявність гриля: є
Потужність грилю, Вт: 1000
Кількість решіток: 1
Конвекція
Додаткові функції:
Автоматичне розморожування: є
Автоматичне приготування: є (15 програм)
Додаткова інформація: Розморожування за вагою чи часом. Функція AquaClean для чищення. AUTO меню, звуковий сигнал.
Тип: Мікрохвильовка з грилем
Основні характеристики
Спосіб встановлення: вбудована
Об'єм, л: 20
Діаметр поворотного столу, мм: 245
Тип керування: електронний (поворотні ручки, кнопки)
Тип електронагрівального елемента: ТЕН
Внутрішнє покриття: нержавіюча сталь
Таймер: електронний дисплей
Захист від дітей: є
Ширина, см: 59,5
Висота, см: 38,8
Глибина, см: 34,4
Колір: нержавіюча сталь
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): кнопка
НВЧ-випромінювання
Інверторна система: є
Система рівномірного розподілу мікрохвиль: Intellowave (I-Wave)
Кількість рівнів потужності НВЧ: 5
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 800
Гриль
Наявність гриля: є
Потужність грилю, Вт: 1000
Кількість решіток: 1
Конвекція
Додаткові функції:
Автоматичне розморожування: є
Автоматичне приготування: є (15 програм)
Додаткова інформація: Розморожування за вагою чи часом. Функція AquaClean для чищення. AUTO меню, звуковий сигнал.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | Так |
| Виробник | Gorenje |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Електронне |
| Гриль | Так |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 37 мм |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 500 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці



