Бренд: Gorenje
Тип: Пилосос із мішком
Основні характеристики
Максимальна потужність, Вт: 700
Потужність всмоктування, Вт: 212
Місткість пилозбірника, л: 3
HEPA-фільтр: 1
Живлення: мережа
Вид прибирання
Суха: є
Тип пилозбірника
Насадки
Насадка підлога/килим: є
Конструктивні особливості та інше
Паркування: вертикальна/горизонтальна
Регулятор потужності: на корпусі
Рівень шуму, дБ: 65
Довжина шнура, м: 7
Радіус дії, м: 9
Вага, кг: 5
Розміри, мм: 434х272х289
Колір: червоний
Тип: Пилосос із мішком
Основні характеристики
Максимальна потужність, Вт: 700
Потужність всмоктування, Вт: 212
Місткість пилозбірника, л: 3
HEPA-фільтр: 1
Живлення: мережа
Вид прибирання
Суха: є
Тип пилозбірника
Насадки
Насадка підлога/килим: є
Конструктивні особливості та інше
Паркування: вертикальна/горизонтальна
Регулятор потужності: на корпусі
Рівень шуму, дБ: 65
Довжина шнура, м: 7
Радіус дії, м: 9
Вага, кг: 5
Розміри, мм: 434х272х289
Колір: червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Червоний |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Глибина | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 550 ₴




