Бренд: Gorenje
Тип: Мікрохвильова піч
Основні характеристики
Спосіб встановлення: та, що стоїть окремо
Об'єм, л: 17
Діаметр поворотного столу, мм: 245
Тип управління: механічний
Внутрішнє покриття: емаль
Таймер: механічний, 35 хв
Максимальна споживана потужність, Вт: 1150
Ширина, см: 45,1
Висота, см: 25,7
Глибина, див: 34,3
Колір: сріблястий
Спосіб відкривання (кнопка/ручка): кнопка
НВЧ-випромінювання
Кількість рівнів потужності НВЧ: 5
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 700
Додаткові функції:
Автоматичне розморожування: є
Додаткова інформація: Стандартна технологія генерації мікрохвиль (HVT). Очищення AquaClean. Блокування роботи при відкритих дверцятах.
Тип: Мікрохвильова піч
Основні характеристики
Спосіб встановлення: та, що стоїть окремо
Об'єм, л: 17
Діаметр поворотного столу, мм: 245
Тип управління: механічний
Внутрішнє покриття: емаль
Таймер: механічний, 35 хв
Максимальна споживана потужність, Вт: 1150
Ширина, см: 45,1
Висота, см: 25,7
Глибина, див: 34,3
Колір: сріблястий
Спосіб відкривання (кнопка/ручка): кнопка
НВЧ-випромінювання
Кількість рівнів потужності НВЧ: 5
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 700
Додаткові функції:
Автоматичне розморожування: є
Додаткова інформація: Стандартна технологія генерації мікрохвиль (HVT). Очищення AquaClean. Блокування роботи при відкритих дверцятах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Gorenje |
| Об`єм | 17 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Срібний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Вага | 6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴







