Бренд: Gorenje
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: повортні утоплювані, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидна
Напрямні: дротяні знімні, телескопічні напрямні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, див: 56,4
Колір: чорний
Технічні характеристики
Об'єм, л: 77
Клас енергоспоживання: А
Потужність підключення, Вт: 3500
Потужність споживання, кВт: 0,82/0,97
Метод очищення: гідролізний (очищення парою AquaClean), традиційний (емаль легкого очищення)
Кількість стекол дверей: 2
Кількість режимів нагріву (роботи): 12
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Розморожування: є
Приготування піци: є
Інше
Основні комплектуючі: плоский лист, глибокий лист, скляний лист, грати
Додатково: Максимальна температура духовки: 300 °C. Форма HomeMade Plus. Динамічне охолодження DC+
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: повортні утоплювані, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидна
Напрямні: дротяні знімні, телескопічні напрямні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, див: 56,4
Колір: чорний
Технічні характеристики
Об'єм, л: 77
Клас енергоспоживання: А
Потужність підключення, Вт: 3500
Потужність споживання, кВт: 0,82/0,97
Метод очищення: гідролізний (очищення парою AquaClean), традиційний (емаль легкого очищення)
Кількість стекол дверей: 2
Кількість режимів нагріву (роботи): 12
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Розморожування: є
Приготування піци: є
Інше
Основні комплектуючі: плоский лист, глибокий лист, скляний лист, грати
Додатково: Максимальна температура духовки: 300 °C. Форма HomeMade Plus. Динамічне охолодження DC+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Об'єм духової шафи | 77 л |
| Кількість режимів приготування | 12 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Вага | 30 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 900 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці









