Бренд: SMEG
Тип: Тостер
Основні характеристики
Потужність, Вт: 950
Кількість відділень/шматочків або сендвічів: 2/2
Кількість ступенів обсмажування: 6
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колір: чорний
Функції:
автоцентрування: є
підігрів: є
розморожування: є
переривання приготування: є
особливості:
грати для підігріву булочок: є
знімний піддон для збору крихт: є
Знімні пластини:
Додатково: Нековзні ніжки; габарити: 198х310х195 мм.
Тип: Тостер
Основні характеристики
Потужність, Вт: 950
Кількість відділень/шматочків або сендвічів: 2/2
Кількість ступенів обсмажування: 6
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колір: чорний
Функції:
автоцентрування: є
підігрів: є
розморожування: є
переривання приготування: є
особливості:
грати для підігріву булочок: є
знімний піддон для збору крихт: є
Знімні пластини:
Додатково: Нековзні ніжки; габарити: 198х310х195 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Призначення | Побутове |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість тостів | 2 |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція підігріву | Так |
| Автоматичне центрування тостів | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Піддон для крихт | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці









