Бренд: Whirlpool
Тип: Мікрохвильова піч з грилем
Основні характеристики
Спосіб встановлення: та, що стоїть окремо
Об'єм, л: 20
Діаметр поворотного столу, мм: 245
Тип управління: електронний
Тип електронагрівального елемента: кварцовий
Таймер: електронний
Ширина, см: 45,2
Висота, см: 26,2
Глибина, див: 36,3
Колір: чорний
Спосіб відкривання (кнопка/ручка): кнопка
НВЧ-випромінювання
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 700
Гриль
Наявність грилю: є
Потужність грилю, Вт: 1000
Кількість грат: 1
Додаткові функції:
Приготування на пару: є
Автоматичне розморожування: є
Пам'ять рецептів: є
Тип: Мікрохвильова піч з грилем
Основні характеристики
Спосіб встановлення: та, що стоїть окремо
Об'єм, л: 20
Діаметр поворотного столу, мм: 245
Тип управління: електронний
Тип електронагрівального елемента: кварцовий
Таймер: електронний
Ширина, см: 45,2
Висота, см: 26,2
Глибина, див: 36,3
Колір: чорний
Спосіб відкривання (кнопка/ручка): кнопка
НВЧ-випромінювання
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 700
Гриль
Наявність грилю: є
Потужність грилю, Вт: 1000
Кількість грат: 1
Додаткові функції:
Приготування на пару: є
Автоматичне розморожування: є
Пам'ять рецептів: є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | Так |
| Виробник | Whirlpool |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Гриль | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики гриля | |
| Тип гриля | кварцовий |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 452 мм |
| Ширина | 362 мм |
| Глибина | 363 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴





