Бренд: Braun
Тип: Занурювальний блендер
Основні характеристики та функції
Потужність, Вт: 1000
Кількість швидкостей: 21
Кількість насадок: 4
Кількість чаш: 2
Турборежим: є
Конструкція: ручний
Чаші
Матеріал чаші: пластик
Об'єм чаші, л: 1,25; 0,35
Мірна склянка, л: є (0,6)
Блендер стаціонарний
Насадки
Блендер-ніжка (матеріал): є (нержавіюча сталь)
Ніж для подрібнення: є (2)
Віночок для збивання: є (1)
Для колки льоду: є (ніж подрібнювача)
Інше
Живлення: мережа
Колір: білий Сірий
Додатково: Не ковзне покриття корпусу запобігає ковзанню під час роботи блендера. Металева ніжка приладу виконана з нержавіючої сталі за технологією PowerBell і SplashControl, що включає захист від бризок, під час її використання.
Тип: Занурювальний блендер
Основні характеристики та функції
Потужність, Вт: 1000
Кількість швидкостей: 21
Кількість насадок: 4
Кількість чаш: 2
Турборежим: є
Конструкція: ручний
Чаші
Матеріал чаші: пластик
Об'єм чаші, л: 1,25; 0,35
Мірна склянка, л: є (0,6)
Блендер стаціонарний
Насадки
Блендер-ніжка (матеріал): є (нержавіюча сталь)
Ніж для подрібнення: є (2)
Віночок для збивання: є (1)
Для колки льоду: є (ніж подрібнювача)
Інше
Живлення: мережа
Колір: білий Сірий
Додатково: Не ковзне покриття корпусу запобігає ковзанню під час роботи блендера. Металева ніжка приладу виконана з нержавіючої сталі за технологією PowerBell і SplashControl, що включає захист від бризок, під час її використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Braun |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Глибина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 900 ₴





