Бренд: Gorenje
Тип: Блендер стаціонарний
Основні характеристики та функції
Потужність, Вт: 800
Кількість швидкостей: 3
Кількість насадок: 1
Імпульсний режим: є
Конструкція: стаціонарний
Чаші
Блендер стаціонарний
Матеріал чаші блендера:пластик
Об'єм чаші блендера, л: 1,5
Насадки
Блендер-чаша: є
Інше
Живлення: мережа
Колір: чорний
Додатково: Захист від перегріву.
Тип: Блендер стаціонарний
Основні характеристики та функції
Потужність, Вт: 800
Кількість швидкостей: 3
Кількість насадок: 1
Імпульсний режим: є
Конструкція: стаціонарний
Чаші
Блендер стаціонарний
Матеріал чаші блендера:пластик
Об'єм чаші блендера, л: 1,5
Насадки
Блендер-чаша: є
Інше
Живлення: мережа
Колір: чорний
Додатково: Захист від перегріву.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Gorenje |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Глибина | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴





