Бренд: Gorenje
Тип: Блендер стаціонарний
Основні характеристики та функції
Потужність, Вт: 800
Кількість швидкостей: 5
Кількість насадок: 1
Імпульсний режим: є
Конструкція: стаціонарний
Чаші
Мірна склянка, л: + (у кришці)
Блендер стаціонарний
Матеріал чаші блендера: Скло
Об'єм чаші блендера, л: 1,8
Насадки
Блендер-чаша: є
Для колки льоду: + (ніж блендера)
Інше
Живлення: мережа
Колір: бежевий
Додатково: Безшумна робота. Мірна шкала. Мірний стакан
Тип: Блендер стаціонарний
Основні характеристики та функції
Потужність, Вт: 800
Кількість швидкостей: 5
Кількість насадок: 1
Імпульсний режим: є
Конструкція: стаціонарний
Чаші
Мірна склянка, л: + (у кришці)
Блендер стаціонарний
Матеріал чаші блендера: Скло
Об'єм чаші блендера, л: 1,8
Насадки
Блендер-чаша: є
Для колки льоду: + (ніж блендера)
Інше
Живлення: мережа
Колір: бежевий
Додатково: Безшумна робота. Мірна шкала. Мірний стакан
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Gorenje |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Глибина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴





