Бренд: Philips
Тип: Занурювальний блендер
Основні характеристики та функції
Потужність, Вт: 700
Кількість швидкостей: 2
Кількість насадок: 3
Кількість чаш: 1
Турборежим: є
Конструкція: ручний
Чаші
Матеріал чаші: пластик
Об'єм чаші, л: 0,3
Мірна склянка, л: є (0,5)
Блендер стаціонарний
Насадки
Блендер-ніжка (матеріал): є (нержавіюча сталь)
Ніж для подрібнення: є (1)
Віночок для збивання: є (1)
Інше
Живлення: мережа
Колір: чорний
Тип: Занурювальний блендер
Основні характеристики та функції
Потужність, Вт: 700
Кількість швидкостей: 2
Кількість насадок: 3
Кількість чаш: 1
Турборежим: є
Конструкція: ручний
Чаші
Матеріал чаші: пластик
Об'єм чаші, л: 0,3
Мірна склянка, л: є (0,5)
Блендер стаціонарний
Насадки
Блендер-ніжка (матеріал): є (нержавіюча сталь)
Ніж для подрібнення: є (1)
Віночок для збивання: є (1)
Інше
Живлення: мережа
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Philips |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Глибина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴





