Бренд: Beko
Тип: Холодильник із морозильною камерою
Основні характеристики
Спосіб встановлення: вбудований
Ширина, см: 59,5
Висота, см: 81,8
Глибина, див: 54,5
Кількість дверей: 1
Конструкція: однокамерний
Управління: механічне
Клас енергоспоживання: А++
Енергоспоживання на рік, кВт: 138
Клас морозильної камери: ****
Кліматичний клас: SN, N, ST, T
Потужність заморожування, кг/доба: даних немає
Автономне збереження холоду, год: немає даних
Рівень шуму, дБ: 39
Колір білий
Вага, кг: 28,5
Обсяги
Загальний об'єм, л: 107 (корисний)
Об'єм холодильної камери, л: 92
Об'єм морозильної камери, л: 15
Камера свіжості ("нульова зона")
Спосіб розморожування
Розморожування холодильної камери: ручне
Розморожування морозильної камери: ручне
Компресор
Тип компресора: поршневий
Кількість компресорів: 1
Кількість контурів, що окремо охолоджуються:1
Конструкційні особливості
Кількість основних полиць холодильної камери: 3
Кількість відділень морозильної камери (загальна / висувна): 1/ні
Матеріал полиць: скло
Основні функції
Додатково: Двері, що перенавішують.
Тип: Холодильник із морозильною камерою
Основні характеристики
Спосіб встановлення: вбудований
Ширина, см: 59,5
Висота, см: 81,8
Глибина, див: 54,5
Кількість дверей: 1
Конструкція: однокамерний
Управління: механічне
Клас енергоспоживання: А++
Енергоспоживання на рік, кВт: 138
Клас морозильної камери: ****
Кліматичний клас: SN, N, ST, T
Потужність заморожування, кг/доба: даних немає
Автономне збереження холоду, год: немає даних
Рівень шуму, дБ: 39
Колір білий
Вага, кг: 28,5
Обсяги
Загальний об'єм, л: 107 (корисний)
Об'єм холодильної камери, л: 92
Об'єм морозильної камери, л: 15
Камера свіжості ("нульова зона")
Спосіб розморожування
Розморожування холодильної камери: ручне
Розморожування морозильної камери: ручне
Компресор
Тип компресора: поршневий
Кількість компресорів: 1
Кількість контурів, що окремо охолоджуються:1
Конструкційні особливості
Кількість основних полиць холодильної камери: 3
Кількість відділень морозильної камери (загальна / висувна): 1/ні
Матеріал полиць: скло
Основні функції
Додатково: Двері, що перенавішують.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 29 кг |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальний об`єм | 107 л |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розморожування холодильної камери | ручне |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кількість камер | 1 |
| Стан | Новий |
| Вбудована техніка | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Суперзаморозка | Ні |
| Суперохолодження | Ні |
| Кількість дверей | 1 |
| Енергоспоживання | 138 кВт/год |
| Індикатор температури | Ні |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Перевішувані двері | Так |
| Міні-бар | Ні |
| Винна камера | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴




