Бренд: Ardes
Тип: масляний обігрівач
Основні параметри
Потужність, кВт: 0,6 / 0,9 / 1,5
Установка: підлоговий
Розмір приміщення, м²: 15-17
Кількість режимів обігріву: 3
Кількість секцій (у радіаторів): 7
Мобільність: вільне переміщення
Керування: механічне
Оснащення
Термостат: є
Функції захисту
Захист від перегріву: є
Захист від перекидання: є
Фізичні характеристики
Колір: білий
Розміри (ВхШхГ), мм: 625х330х240
Вага, кг: 6,2
Додатково: Індикатор включення.
Тип: масляний обігрівач
Основні параметри
Потужність, кВт: 0,6 / 0,9 / 1,5
Установка: підлоговий
Розмір приміщення, м²: 15-17
Кількість режимів обігріву: 3
Кількість секцій (у радіаторів): 7
Мобільність: вільне переміщення
Керування: механічне
Оснащення
Термостат: є
Функції захисту
Захист від перегріву: є
Захист від перекидання: є
Фізичні характеристики
Колір: білий
Розміри (ВхШхГ), мм: 625х330х240
Вага, кг: 6,2
Додатково: Індикатор включення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Кількість секцій | 7 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴



