Бренд: Esperanza
Тип: Настільна плита
Основні характеристики
Тип варильної поверхні: електрична
Ширина, см: 48
Глибина, см: 23
Висота, см: 7
Керування: механічне
Потужність, кВт: 2,5
Колір: білий
Варильна поверхня
Загальна кількість конфорок: 2
Кількість електричних конфорок: 2
Потужність конфорок, кВт: 1; 1,5
Розмір конфорок, мм: 145; 185
Покриття робочої поверхні: емаль
Тип нагрівальних елементів: чавунні диски
Інше
Додатково: 5 рівнів потужності.
Тип: Настільна плита
Основні характеристики
Тип варильної поверхні: електрична
Ширина, см: 48
Глибина, см: 23
Висота, см: 7
Керування: механічне
Потужність, кВт: 2,5
Колір: білий
Варильна поверхня
Загальна кількість конфорок: 2
Кількість електричних конфорок: 2
Потужність конфорок, кВт: 1; 1,5
Розмір конфорок, мм: 145; 185
Покриття робочої поверхні: емаль
Тип нагрівальних елементів: чавунні диски
Інше
Додатково: 5 рівнів потужності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Дисплей | Ні |
| Годинник | Ні |
| Кришка | Немає |
| Електропідпал | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Глибина | 23 мм |
| Вага | 4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці




