Бренд: Gorenje
Тип: Мікрохвильовка
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Об'єм, л: 20
Діаметр поворотного столу, мм: 270
Тип керування: механічний
Внутрішнє покриття: емаль
Таймер: механічний, 35 хв
Максимальна споживана потужність, Вт: 1280
Захист від дітей: немає
Ширина, см: 45,1
Висота, см: 25,7
Глибина, см: 34,3
Колір: білий
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): кнопка
НВЧ-випромінювання
Кількість рівнів потужності НВЧ: 5
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 800
Додаткові функції:
Автоматичне розморожування: є
Додаткова інформація: Стандартна технологія генерації мікрохвиль (HVT). Розморожування за часом. Очищення AquaClean. Блокування роботи при відкритих дверцятах.
Тип: Мікрохвильовка
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Об'єм, л: 20
Діаметр поворотного столу, мм: 270
Тип керування: механічний
Внутрішнє покриття: емаль
Таймер: механічний, 35 хв
Максимальна споживана потужність, Вт: 1280
Захист від дітей: немає
Ширина, см: 45,1
Висота, см: 25,7
Глибина, см: 34,3
Колір: білий
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): кнопка
НВЧ-випромінювання
Кількість рівнів потужності НВЧ: 5
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 800
Додаткові функції:
Автоматичне розморожування: є
Додаткова інформація: Стандартна технологія генерації мікрохвиль (HVT). Розморожування за часом. Очищення AquaClean. Блокування роботи при відкритих дверцятах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Whirlpool |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Автоматичний розігрів | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дверца | Навісна |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 451 мм |
| Ширина | 257 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці











